Dental Hasta Takip Programı Özellikleri - DentalBulut

DentalBulut Sisteminin Öne Çıkan Özellikleri

İstediğiniz zaman aboneliğinizi başlatın, tüm özellikleri sınırsız kullanın.

Hasta Kaydı

Nerede olursanız olun 7/24 hasta kaydı oluşturun, hasta bilgilerine kolaylıkla ulaşın.

Randevu Takibi

Randevu takviminizi çalışma saatlerinize göre ayarlayın, karışıklık yaşamadan randevu oluşturun.

Tedavi Kaydı

Tedavi ve planlamaları kolayca yapın, tek tıkla hastalarınızın tıbbi geçmişine ulaşın.

e-Nabız Veri Gönderimi

Hastalarınızın e-Nabız verilerini Ulusal Sağlık Sistemi’ne iletin; üstelik bu özelliği 6 ay boyunca ek maliyet olmadan deneyimleyin.

E-Dönüşüm

e-Fatura, e-SMM entegrasyonu ile pratik bir şekilde fatura hazırlayın ve gönderin. Tüm faturalarınıza fiziksel saklama zorluğu yaşamadan erişim sağlayın.

Finansal Özellikler

Detaylı raporlama seçenekleriyle cironuzu ve giderlerinizi kontrol ederken karlılığınızı da ölçün.

SMS Modülü

Hazır SMS şablonlarımız sayesinde hastalarınıza tek tıkla randevularını ve kontrollerini hatırlatarak hasta-hekim ilişkinizi sürekli canlı tutun.

Stok Takibi

Stok listeniz elinizin altında bulunsun, klinik sarf malzemeleriniz tükenmeden haberiniz olsun.

DentalBulut Ailesine Hemen Katılın!

DentalBulut Ailesi 1000'den Fazla Mutlu Diş Hekimi

Sıkça Sorulan Sorular

DentalBulut hakkında sıkça sorulan soruların
cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Tümünü Gör

DentalBulut kullanmak için ilk olarak hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Anasayfadaki ücretsiz deneyin butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterlidir, böylece hesabınıza girmek için gerekli olan bilgiler cep telefonunuza iletilecektir. DentalBulut demo hesabınızı 14 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu süreçten sonra lisanslı kullanıma geçebilmek için aylık veya yıllık lisans ücretlerinden size uygun olan ödeme planını tercih edebilirsiniz

DentalBulut abonelik sistemi ile çalışan bir programdır. Bu çalışma biçimi; teknolojide SaaS (Software as a Service - Hizmet olarak yazılım) olarak adlandırılır ve günümüz teknolojilerinin bir çoğu Saas olarak servis edilir. Bu sebeple, tek bir seferde yüksek lisans maliyetlerine katlanmak yerine kullandığınız kadar lisans ödemesi yapmış olursunuz. Üstelik ödeme planınız süresince, ürün özelinde yayınladığımız güncellemeler için sizlere ekstra maliyet yansıtılmaz.

DentalBulut hesabınıza erişebilmeniz için internetinizin olması gerekmektedir. DentalBulut online bir program olması sebebiyle bilgisayarınıza herhangi bir kurulum gerektirmez. İnternet vasıtası ile bilgisayar, tablet ve telefonlarınızdan hesabınıza istediğiniz her yerden 7/24 erişebilirsiniz. DentalBulut’un online kullanım özelliği ile lokal yazılımlardaki gibi; bilgisayarınızın bozulması, hacklenmesi ve güvenlik için internet bağlantınızın kesilmesi risklerini almamış olursunuz.

DentalBulut ile açmak istediğiniz personel ve asistan kullanıcı hesap sayısında bir sınırlama bulunmamaktadır. Hekim hesaplarında ise; ücrete 1 lisans için 1 hekim kullanımı dahildir. DentalBulut hesabınıza 2 ve daha fazla hekim eklenmesi durumunda; hekim bazında aylık 240 TL, yıllık ise 2400 TL lisans ücreti bulunmaktadır. Personeller için ekstra bir ücret yansıtılmaz. Bununla birlikte hesap sahibi; diğer kullanıcıların programdaki kullanım yetkilerini düzenleyebilir.

DentalBulut'a girdiğiniz tüm veriler size aittir. Dilediğiniz zaman hasta, tedavi, ödeme bilgilerinizi excel olarak dışarıya aktarabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin